Reklama
 
Blog | Markéta Pavlicová

Kreativní dekorace do bytu

Je možné, že právě teď máte v plánu pořizovat nový byt nebo jste se rozhodli zvelebit si svůj stávající. Nikdy není pozdě popřemýšlet nad nejrůznějšími nápady, jak si domov zvelebit a vyzdobit. Dekorace, které jednou vyrobíte vám mohou bez problému mohou vydržet i několik let. I za pár korun dokážete vyrobit nádhernou výzdobu, kterou vám bude každý závidět.

Vánoční dekorace

Tvorba vánočních dekorací může být skvělou aktivitou, jak s rodinou strávit víc času. Na Vánoce nejčastěji pracujeme jak s organickými materiály: šišky, sušené ovoce, skořápky od ořechů, dřevo. Tak i s nepřírodními materiály: světýlka, baňky, ozdoby na stromeček a mnoho dalšího. 

Podzimní dekorace 

Podzim je často spojován s výrobou věnců na Dušičky. Většinou je tma, ale občas zavítá sluníčko a my můžeme ocenit jeho krásné barvy – červenou, žlutou, okrovou, hnědou, oranžovou a zelenou. To jsou přesně ty barvy, které se na podzimní zdobení velmi hodí. Na podzim z našich stromů padá mnoho věcí, a tak si můžete užívat plody přírody. Vybírat můžete z: šišky, kaštany, šípky, ořechové lusky, lískové ořechy, listy, dýně a další. 

Jarní dekorace

Zima skončila, všechno kvete a my máme pocit, jako bychom se znovuzrodili. Ze slunce získáváme spoustu energie, a možná i proto je jaro jedním z nejlepších období, kdy začít s moderními dekoracemi do bytu. Jaro nám nabízí nespočet možností, které můžeme využít ve své tvorbě. Výzdobu můžeme spojovat s Velikonocemi, neboť do značné míry symbolizují jaro. 

Květinové ozdoby jsou jednou z nejoblíbenějších a také nejkrásnějších dekorací. Jsou vidět před okny domů a bytů. Květiny dokážou jedinečným způsobem rozzářit a zklidnit prostředí. V rámci jarní výzdoby můžeme využít i dřevěné dekorace, které mohou zahrnovat jak větve a keře, tak jednoduché dřevěné doplňky, které dnes pořídíte za pár korun. Nemá smysl pokračovat v práci s dekoratérem a trochu ho upravovat podle svého vkusu. Nebojte se zařadit co nejvíce barev. Jaro je veselé, dynamické a plné radosti. 

 

 V dnešním uspěchaném světě často nemáme  čas zastavit se  a užít si pohodlí vaší rodiny. Tvoření a výroba dekorací do bytu může být jen způsob relaxace a uvolnění těla i mysli. 

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama